Zapraszamy na zajęcia MUR w r. a. 2016/17

2 września 2016

Rekrutacja na Mały Uniwersytet Rzeszowski (MUR)

Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 7 – 12 lat, tj. uczniowie szkół podstawowych (baza elektroniczna zezwoli na zapisanie także uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat) oraz młodzież w wieku 13 – 15 lat, tj. uczniowie gimnazjum.

Zapisy uczestników prowadzone będą wyłącznie przez Internet.

Formularz rejestracyjny będzie aktywny na stronie internetowej MUR (http://www.mur.ur.edu.pl/rejestracja/) od poniedziałku 12 września 2016 r. od godziny 8:00 do niedzieli 18 września 2016 r. do godziny 18:00.

Studenci MUR zostaną wyłonieni w procesie losowania spośród osób, które zapisały się w bazie elektronicznej. Zajęcia będą odbywać się w trzech grupach wiekowych:

• uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej
  • uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej
  • gimnazjaliści

Każda z grup ma liczyć ok. 60 osób.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia MUR wszystkich, którzy chcą się przekonać, że nauka nie musi być nudna!