ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/19 NA MAŁYM UNIWERSYTECIE RZESZOWSKIM – 8 CZERWCA 2019

12 czerwca 2019

Uroczyste ceremonie (trzy – dla poszczególnych grup wiekowych MURowych studentów) poprzedzone zostały ostatnimi w tym roku akademickim zajęciami na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym. Zorganizowane zajęcia cieszyły się dużą popularnością.

Podczas zakończenia roku akademickiego, po uroczystych przemówieniach, dyplomy absolwentom Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego wręczał Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia – dr hab. Wojciech Walat, prof. UR, a drobne upominki w postaci podróżnego zestawu gier i kompasu, czyli wakacyjnych niezbędników wręczyła swoim studentom Pełnomocnik rektora ds. Organizacji MUR – dr Anna Steliga.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wrześniowych zapisów na nowy rok akademicki 2019/2020 Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także do uczestnictwa w nowej edycji wystawy interaktywnej.

Foto: Michał Święcicki