ZAJĘCIA MUR W DNIU 20 STYCZNIA 2018

14 stycznia 2018

ZAJĘCIA MUR W DNIU 20 STYCZNIA 2018

 

GRUPY II (KLASY IV-VI SP)

 

Wydział Prawa i Administracji UR, ul. Grunwaldzka 13, sala 204

 

Temat: Nie ma dzieci są ludzie, czyli kilka słów o prawach i obowiązkach dzieci

 

Prowadzący: dr Katarzyna Szwed

 

8.30 – 9.30      GRUPA II A + GRUPA II C

9.45 – 10.45    GRUPA II B

 

Prosimy dzieci o przyniesienie kredek na zajęcia!

 

 

GRUPY I (KLASY III SP)

 

Wydział Socjologiczno-Historyczny UR, Instytut Historii, ul. Rejtana 16 C, budynek A1, II p., sala 238

 

Temat: Od legendy do historii

 

Prowadzący: dr Agnieszka Kawalec, mgr Damian Knutel

 

godziny: 9.00-10.00, 10.15-11.15, 11.30-12.30

 

podział małych studentów na zajęcia:

 

 

9.00-10.00

ADAMCZYK ELIZA
BAĆ MIŁOSZ
BIAŁOWĄS WIKTOR
BIENIEK MILENA
BIENIEK MIŁOSZ
BIJOŚ JAN
BLECHARCZYK ANTONINA
BŁĄDZIŃSKI ŁUKASZ
BŁOTNICKA ZUZANNA
BOSEK MICHAŁ
BUDZIK MIKOŁAJ
BUKOWSKI MATEUSZ
BURNAT HUBERT
CHŁANDA JAKUB
CHMIELIŃSKA OLIWIA
CYRAN WIKTORIA
CZECH GABRIELA
DĄBEK MIKOŁAJ
DEPA JULIA
DOMAGAŁA OSKAR
DYGA MIKOŁAJ
DZIRBA ALEKSANDRA
FILAK JULIA
FILIPEK ANTONINA
GARGAŁA RITA
GIERLACH KAMILA
GORCZYCA MAJA
GRZEBYK RADOSŁAW
HALICKI JAKUB
HERBERT ANTONI
JABŁOŃSKA ANTONINA
JACHYRA MAKSYMILIAN
JAMROZIK LENA
JANUSZ ANNA
JASZCZUK ZOFIA
JĘDRUCHÓW SZYMON
JURCZAK ZOFIA
KABALA LENA
KACZMARSKI JAKUB
KAPLITA LILIANNA
KASPRZYK MICHAŁ
KAWECKI MICHAŁ
KLIMZA IGA

 

 

 

10.15-11.15

KLUZ ADAM
KLUZ MICHALINA
KŁÓSEK DOMINIK
KOGUT KRZYSZTOF
KOŁACZ ZOFIA
KOŁODZIEJ SZYMON
KONEFAŁ RADOSŁAW
KONEFAŁ URSZULA
KONKOL NATALIA
KOPCIUCH DOMINIK
KORNIAK MAGDALENA
KRET MAKSYMILIAN
KRUPA JOANNA
KRZYWONOS OLIWIA
KUĆMA FRANCISZEK
KUĆMA ANNA
KURASZ PAULINA
KUŹMA ZUZANNA
KUŹNIAR JAKUB
KWOLEK MICHALINA
KYCIA PAWEŁ
LENAR ANNA
LEW MARIA
LITWIN DOMINIK
ŁOZA DOMINIK
MACHNIAK EMILIA
MALAWSKI-RÓG ANNA
MALAWSKI-RÓG PIOTR
MALEC HUBERT
MARCINEK BENIAMIN
MARCINIEC NATAN
MAZIARZ KAMIL
MAZIARZ PATRYK
MICHALAK DAWID
MIERZWA SEBASTIAN
MŁODZIANKOWSKI MICHAŁ
MOSKWIK KUBA
NAJDECKI JAN
NICGORSKI MIKOŁAJ
NIEMCZYK KORNELIA
NIEMIEC MIRA
ORZECH NIKOLA
PELCZAR KACPER
PIENIĄŻEK SZYMON

 

 

 

11.30-12.30

PITUCHA KAMIL
PLACEK ZUZANNA
PŁAZA MACIEJ
PŁODZIEŃ OLIWIA
PŁONKA EMILIA
POCIASK NATAN
POŁANIECKI DANIEL
POŻARYCKI PRZEMYSŁAW
POŻARYCKI RADOSŁAW
PRZYBYŁOWICZ KACPER
PRZYBYSZEWSKI KRZYSZTOF
REIZER MAKSYMILIAN
ROŻKO MAJA
RYKOWSKA MARLENA
RZEZICKA LENA
SABAT JULIA
SŁUJA KINGA
SNELA KATARZYNA
SOBCZAK ZOFIA
SOBCZAK JAN
SOBOLEWSKI PATRYK
SOBUŚ PAULINA
STOPA SZYMON
SZAGANIEC FILIP
SZAJNA MAKSYMILIAN
SZCZYGIEŁ KONRAD
SZOZDA ALEKSANDRA
ŚLIŻ JOACHIM
ŚLIŻ IGA
ŚWIĘTOŃ-PIKOR PATRYCJA
TĘCZA KORNELIA
TŁUCZEK KAROLINA
TRAWKA LAURA
TURAJ WERONIKA
UJDA DAGMARA
WALAT-LIP MIŁOSZ
WAPIŃSKA GABRIELA
WĘGRZYN ANIELA
WOŚ MAGDALENA
ZAWLIK SZYMON
ZIELIŃSKA PAULINA
ŻYRADZKI JAKUB

 

 

 

 

 

 

GRUPY III (KLASA VII SP, GIMNAZJUM)

 

Wydział Socjologiczno-Historyczny UR, Instytut Nauk o Polityce

ul. Pigonia 1, budynek A0, II p, s. 248

 

Temat: Świadomi i zaangażowani. Czym jest partycypacja publiczna?

 

Prowadzący: dr Anna Kołomycew, dr Anna Pięta-Szawara

 

godziny: 9.00-10.30, 10.45-12.15

 

podział małych studentów na zajęcia:

 

9.00-10.30

BARAN MICHAŁ
BATOR LUCJAN
BEDNARZ KORNEL
BEJER ANITA
BIAŁEK PIOTR
BIEDA AMELIA
BOSAK BERNARD
CIESZYŃSKI KACPER
DĘBSKA ALEKSANDRA
DRUPKA DAMIAN
DRYLA JAKUB
DUDA MICHAŁ
DZIUSZYŃSKA KINGA
FERENC INGA
GOLIS WIKTOR
GRABOŚ MATEUSZ
GRUDYSZ KAROLINA
GRZESIK KATARZYNA
HALIGOWSKI MICHAŁ
JAMRÓZ BRYGIDA
JASIŃSKA NATALIA
JASIŃSKI KAMIL
KAMIŃSKA MARTYNA
KOCÓJ DOMINIK
KOLEK ALEKSANDRA
KONIECZNY PATRYK
KONTEK SYLWIUSZ
KRAUZ MONIKA
KURDZIEL DARIA
KURDZIEL MARTYNA
KURDZIEL NATALIA
KURDZIEL WERONIKA
KYCIA ZUZANNA
LIGĘZA ALEKSANDRA
LIS MARCELINA
LIS DOBROMIŁA
LORENS ALEKSANDRA
ŁOZA DOMINIK

 

 

10.45-12.15

MARZĘCIAK JOANNA
MIKUŁA LUDWIK
NARÓG KAROLINA
NARÓG MARTA
NIEZABITOWSKA LILLY MAY
NIŻNIK WERONIKA
OKOŃSKI FRYDERYK
ORZECH ALEKSANDRA
PAKOSZ JULIA
PIETRYKA JOWITA
PIĘTA JAKUB
PŁODZIEŃ WERONIKA
ROŻEK OLIWIA
RZEZICKI FILIP
SCHONTAG MARITA
SKIBA DAWID
SKOK ZOFIA
SKRODZIUK DANIEL
SMYŁA GABRIELA
SOWA TOMASZ
SZCZYGIEŁ KACPER
SZELA ALICJA
SZPAK ALEKSANDRA
SZWED ŁUKASZ
ŚLIŻ KASJAN
TARCZOŃ DANUTA
TARCZOŃ JAN
UJDA FILIP
UNGIERT BARTŁOMIEJ
URBAN MILENA
URBAN WERONIKA
URBANIAK BERNADETA
WOJTOWICZ ALEKSANDRA
WOLNY FILIP
ZALEPIŃSKA ANDŻELIKA
ZIELIŃSKA JULIA
ZNAMIROWSKI MAREK
ZWOLIŃSKA WIKTORIA