Zajęcia MUR na Wydziale Wych. Fiz. i CSiR – 13.05.2017

10 maja 2017

UWAGA!

ZAJĘCIA PLENEROWE MUR-U ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA 27.05.2017R. (SOBOTA) Z UWAGI NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZOSTANĄ ZAMIESZCZONE W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Szczegółowy scenariusz warsztatów sportowo-rekreacyjnych dla studentów Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego 13.05.2017 r.

organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji

GRUPY I – SP I – III

• 10.00 – 11.30  Ia, Ic
  • 11.30 – 13.00 Ib

Zajęcia warsztatowe o charakterze rekreacji plenerowej, zabaw i gier rekreacyjnych. Zajęcia odbywać się będą na boisku trawiastym w Kampusie obok akademików, przy ulicy Cichej. Prowadzący: mgr Jacek Smulski, mgr Aleksander Ragan, mgr Mateusz Salamon, mgr Anna Barć oraz studentki z Wydziału Pedagogicznego.

UWAGA: Obowiązuje strój sportowy

GRUPY III  I – III Gim.

• 10.00 – 11.45 IIIa, IIIc dziewczęta i chłopcy

Zajęcia z kajakarstwa i gier rekreacyjnych odbywać się będą na przystani kajakowej przy ul.Żeglarskiej  (Rezerwat Lisia Góra – Rzeszowski klub Kajakowy). Prowadzący: mgr Tomasz Krawiec (tel.660 761 877), mgr Michał Sarna, mgr Jacek Krawczyk.

UWAGA: Obowiązuje strój sportowy i klapki

• 9.00 – 9.45 IIIb dziewczęta

Zajęcia przy muzyce, które odbywać się będą w salce tanecznej Centrum Sportu i Rekreacji w Kampusie na Zalesiu, przy ulicy Ćwiklińskiej 2, budynek D1 ( pierwsze piętro). Prowadząca: mgr Sylwia Gargaś.

• 15 min przerwy
  • 10.00-10.45 IIIb dziewczęta – ciąg dalszy zajęć przy muzyce z wykorzystaniem różnych przyborów.

.     Prowadząca mgr Anna Brożyna.

• 9.00 – 10.20 IIIb chłopcy

Zajęcia z gier zespołowych (piłka nożna) odbywać się będą na hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Ćwiklińskiej.

Prowadzący: mgr Wiesław,mgr Jacenty Bińkowski

• 10min przerwy
  • 10.30-12.00 IIIb chłopcy - ciąg dalszy zajęć z gier zespołowych (piłka siatkowa).                                                                                        Prowadzący: mgr Adam Maryniak.

UWAGA: Obowiązuje strój i obuwie sportowe

Szczegółowy scenariusz warsztatów sportowo-rekreacyjnych dla uczestników Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego – 13.05.2017 r.

organizowanych przez  Wydział Wychowania Fizycznego UR

GRUPY II -  SP IV-VI

• 10.00 – 11.30 IIb i IIcdziewczęta -25 osób – dr Justyna Glińska

• 11.30 – 13.00 IIa– dziewczęta – 23 osoby – mgr Małgorzata Skrzęta,

Zajęcia dla wszystkich dziewcząt odbywać się będą
w sali dolnej Wydziału Wychowania Fizycznego UR przy ul. Kasprowicza 1 (parter)

• 10.00- 11.30 IIa i IIc chłopcy – 28 osób – mgr Maciej Brożyna

Zajęcia z gier zespołowych odbywać się będą na hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji przy ul.Kasprowicza 1 (I piętro)

• 11.30 – 13.00 IIb  chłopcy – 32 osób – dr Gabriel Bobula

Zajęcia z gier zespołowych odbywać się będą na hali sportowej Wydziału Wychowania Fizycznego przy ul. Hoffmanowej 25 (dawna hala Zelmeru).