Zajęcia MUR na Wydziale Sztuki UR – 21.04.2018

11 kwietnia 2018

W dniu 21 kwietnia 2018 roku (sobota) MUR zawita w Wydziale Sztuki UR.

Zapraszamy!!

Miejsce zajęć: Al. mjr. W. Kopisto 2a

Budynek A2

Wszystkie zajęcia będą się odbywać w salach położonych w trzech skrzydłach parteru.

Plan parteru będzie wywieszony na drzwiach obu wejść do budynku.

W holu głównym, tuż koło Galerii Wydziału Sztuki UR (zapraszamy do zwiedzenia obecnej ekspozycji) będzie Punkt Informacyjny, gdzie należy podejść i się zarejestrować oraz pozostawić Indeks dyżurującym tam Wolontariuszkom.

UWAGA: Prosimy o dokładne sprawdzenie list. Z powodu ograniczonej ilości osób mogących uczestniczyć w zajęciach w pracowniach plastycznych, Grupy duże tj. A, B i C zostały dodatkowo podzielone. W związku z tym, w przypadku przyprowadzenia dziecka nie na przypisaną mu grupę – może ono nie zostać wpuszczone na salę.

Szczegółowy podział na grupy:

I A B C

GRUPA I A (1-26) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

9.00 – 10.30

Zajęcia z dr Anną Steliga i dr hab. Łukaszem Cywickim w Sali 30 (parter) – temat „Scena rodzajowa”

UWAGA RODZICE: prosimy, by dziecko miało ze sobą nożyczki, klej, kolorowe gazety (będą służyć do wycinanek), kredki l/lub flamastry kolorowe, opcjonalnie: papier kolorowy samoprzylepny.

GRUPA I A (27-52) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

10.45-12.15

GRUPA I A(53-56) GR IB (1-22) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

12.30- 14.00

GRUPA I B(23-47) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

14.15- 15.45

GRUPA I B(48-62) i Gr I C (1 – 12)  <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

16.00- 17.30

II A B C

GRUPA II A (1-20) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

9.00 – 10.30

Zajęcia z dr Magdaleną Uchman i mgr Kamilą Bednarską w Sali 14 (parter)  – temat „Ślady”

Grupa II A (21-41)  <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

10.45 – 12.15

Zajęcia z dr Magdaleną Uchman i mgr Kamilą Bednarską w Sali 14 (parter) - temat „Ślady”

Młodzież przynosi ze sobą swoją fotografię (autoportret).

Grupa II A(42-58) i Grupa II B (1-3)  <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

12.30 – 14.00

GRUPA II B(4-23) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

14.15 – 15.45

Zajęcia z dr Magdaleną Uchman i mgr Kamilą Bednarską w Sali 14 (parter) – temat „Ślady”

GRUPA II B (24-43) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

16.00 – 17.30

III A B C

GRUPA II B(44-59) Gr IIC (1-4) Gr IIIA (1-5)  <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

9.00 – 10.30

Zajęcia z dr Agnieszką Lech-Bińczycką i dr Marcinem Jachymem w Sali 47 (parter) – temat  „W warsztacie artysty grafika”

Młodzież przychodzi w stroju, który może się pobrudzić, przynosi długopis i ołówek.

GRUPA III A(6-15) i Gr III B (1-15)  <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

10.45 – 12.15

GRUPA III B(16-40) <- proszę kliknąć w celu sprawdzenia listy uczestników

12.30 – 14.00