Zajęcia MUR na Wydz. Ped. i w CJO – 14.01.2017r.

6 stycznia 2017

Zajęcia MUR artystyczne: plastyczno-muzyczne dla grup I

 14 stycznia 2017 – Wydział Pedagogiczny

ul. Ks. Jałowego 24

UWAGA 1.

Sala nr 3: szatnia dla dzieci i rodziców, zbiórka dzieci, odbiór dzieci na zajęcia przez prowadzących, poczekalnia dla rodziców.

UWAGA 2.

Dzieci proszone są o obuwie zmienne (najlepiej trampki, tenisówki, obuwie tzw. szkolne) oraz ubiór pozwalający na swobodne zabawy taneczno-muzyczno-ruchowe.

 

PODZIAŁ NA GRUPY

Godzina : 900-945

 

 1. BOSAK BARTOSZ    [A]
 2. BURDZY-WAJDOWICZ ALEKSANDER
 3. BYJOŚ BARTŁOMIEJ
 4. CHLEBICA KAMIL
 5. DEPA JULIA
 6. DŁUGOSZ WIKTORIA
 7. DRYGAŚ MILENA
 8. GRONKOWSKA ANNA
 9. GUBERNAT MIESZKO
10 . JAMRO MATEUSZ
11. JAMRO MICHAŁ
12 . JANKOWSKI PIOTR
13 . JURCZYK KALINA
14 . KALEMBKIEWICZ MONIKA
15 . KOLEK ANNA
16. KONDRAT JAŚMINA
17. KOZIOŁ RAFAŁ
18. KOZIOŁ NATALIA
19. KRASNY WIKTORIA
20. KRZEMIENIECKA MAJA
21. KWIATKOWSKI TYMON
22. KYCIA ANNA
23. LASEK MARTA
24. LASEK HANNA
25. LIB ZUZANNA
26. LITWA BARTOSZ
27. MAZURKIEWICZ MAJA
28. MUCHA ADRIAN
29. MYŚLIWIEC NIKODEM
30. NAJDECKI JAN
31. NESTEROWICZ WOJCIECH
32. NEMIEC WERONIKA
33. NOWAK ANTONINA
34. NOWAK WOJCIECH
35. OCHWAT SZYMON
36. OKALOWE SZYMON
37. PIĘCIAK DOMINIK
38. PIRÓG LENA
39. PITUCHA KAMIL
40. POŁANIECKI DANIEL
41. POTOCKA MILENA
42. PRZYBYSZEWSKI KRZYSZTOF
43. RABIEJ JAN
44. RYBAK ALEKSANDRA
45. RYKOWSKA MARLENA
46. SIBIGA AGNIESZKA

 

Godzina : 1000-1045

1. STANKIEWICZ KATARZYNA
2. SZAJNA MAKSYMILIAN
3. SZCZĘSNY MARCIN
4. ŚLIŻ WIKTORIA
5. WERES JAKUB
6. WĘGRZYN ANIELA
7. WĘGRZYN ANDRZEJ
8. ZAGUŁA JULIANNA
9. ZUBER KAMIL
10. ZYCH JAKUB
11. ZYCH OSKAR
12. ŻARSKI MAREK
13. ŻYGADŁO DARIUSZ              [A]
14. BABULA LEON                    [B]
15. BAL DOMINIKA
16. BARĆ JULIA
17. BUDZIK MIKOŁAJ
18. CIĄPAŁA MILENA
19. CIOS SZYMON
20. CISEK DAWID
21. CISŁO MAKSYMILIAN
22. DELIKAT SZYMON
23. DURSKA EMILIA
24. GAWRYJOŁEK ZOFIA
25. GDYCZYŃSKI PIOTR
26. GIERLACH KAMILA
27. JABŁOŃSKI OLAF
28. JAKSAN ALICJA
29. JAKSAN MICHAŁ
30. JAKUBIEC FAUSTYNA
31. JAKUBSKI TOBIASZ
32. JAROCHOWICZ KAMIL
33. JAROSZ WIKTORIA
34. KAPAŁA ŁUKASZ
35. KARCZEWSKI GABRIEL
36. KIEŁBASA IGOR
37. KONEFAŁ URSZULA
38. KONKOL NATALIA
39. KOPIEC SZYMON
40. KURAS STANISŁAW
41. KWOLEK EMILIA
42. KWOLEK MARLENA
43. LIGĘZA KAROLINA
44. LIS FRANCISZEK
45. MARCZAK ANTONI
46. MARCZAK LEON

 

Godzina : 1100-1145

1. MISZEWSKI MAKSYMILIAN
2. MISZEWSKI MICHAŁ
3. MOSKWA ADRIAN
4. MOSKWA ALEKSANDRA
5. OKOŃSKI MAKSYMILIAN
6. OLESIAK MILENA
7. OTULAK CEZARY
8. PALKIJ IGOR
9. PIENIĄŻEK ZOFIA
10. PIOTROWSKI MARCEL
11. PIRÓG KAROLINA
12. POŻARYCKI PRZEMYSŁAW
13. SAJDYK JAKUB
14. SCHAFFER ANTONI
15. SINICA IGOR
16. STAŃCZUK MICHAŁ
17. STASZCZAK ADRIANNA
18. STASZCZAK HUBERT
19. SZCZUPAK KAROLINA
20. SZELA ADRIAN
21. SZPAK ADAM
22. SZPUNAR ALEKSANDRA
23. SZYCHOWICZ SZYMON
24. TOMKOWICZ JULIA
25. TOMKOWICZ ZUZANNA
26. WIERZCHOŁEK ZUZANNA
27. WOJDYŁA KAMIL
28. WYRWA TOMASZ
29. ZAPAŁA JULIA               [B]
30. ANTOSZ PAWEŁ            [C]
31. BARAN RAFAŁ
32. CISEK JAKUB
33. DULIBAN MAJA
34. JABŁOŃSKA ANTONINA
35. KAWECKI MICHAŁ
36. KOSTUCHOWSKA IGA
37. KUMEK OSKAR
38. MACHNIAK EMILIA
39. MALAWSKI-RÓG PIOTR
40. MAZIARZ MATEUSZ
41. RZEZICKA LENA
42. SOWA BARTOSZ
43. SZPYRKA MIŁOSZ
44. TROJNAR MARCELI
45. UDRYCKA JULIA
46. UDRYCKI ALEKSANDER

 

Zajęcia MUR dla grup II i III

 14 stycznia 2017 – Centrum Języków Obcych

Budynek A0, ul. Pigonia 1

UWAGA. Członkowie grup wybierają interesujący temat i udają się do właściwej sali.

Godzina 9.00

Grupa

Sala

Temat: Prowadzący
II B, III B

A0, B2,

s.156

Die Sportarten – język niemiecki mgr Zofia Orlof
II B

A0 s.74

Amerykańskie jedzenie John Carlson – native speaker USA
II B, III B

A0 s.75

Święta i dni pamięci w Rosji / Światowe dziedzictwo UNESCO Federacji Rosyjskiej dr Nataliia Zhukovych
II B, III B

A0, B1L

s.208

Kultura antyczna: Grecja i Rzym „na wesoło” – kilka zdumiewających ciekawostek o antyku mgr Renata Nowak
III B

A0, B1L

s.210

W poszukiwaniu greckich korzeni (starożytna Grecja) mgr Alina Paliwoda-Wielgos
II B, III B

A0 s.52

Criminal Investigation – język angielski mgr Beata Kizowska-Lepiejza

Godzina 10.30

Grupa Sala Temat: Prowadzący
II A, II C

III A, III C

A0 s.74

„Czy dobrze jest wiedzieć, którędy biegnie zając?” Idiomy niemieckie o zwierzętach mgr Małgorzata Szpala
II A, II C

III A, III C

A0 s.75

Światowe dziedzictwo UNESCO Federacji Rosyjskiej dr Nataliia Zhukovych
II A, II C

III A III C

A0, B1L

 s.208

Kultura antyczna: Grecja i Rzym „na wesoło” – kilka zdumiewających ciekawostek o antyku mgr Renata Nowak
III A, III C

A0, B1L

s.210

W poszukiwaniu greckich korzeni (starożytna Grecja) mgr Alina Paliwoda-Wielgos
III A, III C

A0 s.52

Criminal Investigation – język angielski mgr Beata Kizowska-Lepiejza
II A, II C

A0, B2 s.156

Amerykańskie jedzenie John Carlson – native speaker USA