MUR na Wydziale Mat.-Przyr. oraz UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO

2 czerwca 2017

HARMONOGRAM ZAJĘĆ MUR

NA WYDZIALE MATEMATYCZNO–PRZYRODNICZYM

ORAZ

UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO

 

10 czerwca 2017 roku

 

Grupy Ia, Ib, Ic (Klasy 1-3 SP)

 

9.00 – 9.40 Temat zajęć: Poznajemy nasz kosmos (aula 126, budynek A0)

prowadzący dr hab. prof. UR Piotr Gronkowski

 

9.45 – 10.00 Zamknięcie wystawy interaktywnej (hol budynku A0)

 

10.00 – 11.00 Uroczyste zakończenie roku (Duża Aula, budynek A1)

 

 

Grupy IIa, IIb, IIc (Klasy 4-6 SP)

 

9.45 – 10.00 Zamknięcie wystawy interaktywnej (hol budynku A0)

 

10.00 – 10.45 Temat zajęć: Z balonikiem przez fizykę (aula 127, budynek A0)

prowadzący dr Wojciech Szajna

 

11.00 – 12.00 Uroczyste zakończenie roku (Duża Aula, budynek A1)

 

Grupy IIIa, IIIb, IIIb (Gimnazjum)

 

11.00 – 11.45

Grupa Miejsce Temat zajęć
IIIB  numery 33-47IIIA, III C parter CNDMiN-A0 Świat niskich temperatur
III B numery 1-32 CITzbiórka w holu bud. A0 Co może zobaczyć kamera?

 

12.00 – 13.00 Uroczyste zakończenie roku (Duża Aula, budynek A1)

Podział grup III

Grupa III B
  Nazwisko Imię
 1. BAJOREK HUBERT
 2. BAJOREK PATRYK
 3. BAL KACPER
 4. BAL SZYMON
 5. BŁAŻ JAGODA
 6. BOROWIEC JULIA
 7. CYC MICHAŁ
 8. CZACH MATEUSZ
 9. CZOPIK PATRYCJA
 10. GDULA KSAWERY
 11. GIERLACH MONIKA
 12. JAKUBSKI SZYMON
 13. KONTEK SYLWIUSZ
 14. KRZYSZTYŃSKI KAROL
 15. KUCA PRZEMYSŁAW
 16. LIS DOBROMIŁA
 17. MACHAJ ABIGAIL
 18. MANDLA KAMIL
 19. MARSZAŁEK MAREK
 20. MAZURKIEWICZ ELIZA
 21. MICIUDA ZUZANNA
 22. MIKUŁA JADWIGA
 23. MOSKWA ARKADIUSZ
 24. NARÓG MARTA
 25. NARÓG KAROLINA
 26. NOWAK MONIKA
 27. NOWICKA PATRYCJA
 28. OKOŃSKI FRYDERYK
 29. OSIKA ANNA
 30. OSIKA EWA
 31. PIROGOWICZ ALEKSANDRA
 32. PITERA MATEUSZ
 33. POLAŃSKA JULIA
 34. PYRA BARTOSZ
 35. ROSTECKI GRACJAN
 36. SĘKOWSKI GABRIEL
 37. SOŁTYS OSKAR
 38. SZAGANIEC SZYMON
 39. SZCZEPAŃSKA JULIA
 40. SZPAK ALEKSANDRA
 41. ŚLUSARCZYK WERONIKA
 42. ŚWIERAD EDYTA
 43. TARCZOŃ DANUTA
 44. TRZYNA FILIP
 45. TRZYNA ALEKSANDRA
 46. UNGIERT BARTŁOMIEJ
 47. ZIEMIŃSKA NATALIA

 

Grupa III A
 1. BUDZIK SZYMON
 2. BURSZTYN TOMASZ
 3. GAWEŁ ANGELA
 4. GŁOWIŃSKI PIOTR
 5. JÓZEFCZYK EMILIA MARIA
 6. KOLEK ALEKSANDRA
 7. KYCIA ZUZANNA
 8. LIB PRZEMYSŁAW
 9. PIĄTEK MATEUSZ
 10. SKRZYPA DOMINIKA
 11. SZCZĘSNY IZABELA
 12. SZETELA EMILIA
 13. SZWED LUKASZ

 

Grupa III C
 1. ŁOZA DOMINIK
 2. ROCHACKI MICHAŁ
 3. SIEWIERSKA OLIWIA
 4. WAGA KRYSTIAN