Zajęcia MUR na Wydz. Biologiczno-Rolniczym 2.12.2017

27 listopada 2017

Zajęcia MUR 2 grudnia 2017 roku

 

Grupy I (klasy I-III szkoły podstawowej)

 

Wydział Biologiczno-Rolniczy

ul. Ćwiklińskiej 1a (Zalesie)

Budynek D3 sala 040

 

Temat zajęć: „Rola owadów zapylających w przyrodzie”

 

dr inż. Marta Pisarek

 

900 –   1000 grupa  Ia i Ic
1030 – 1130 grupa I b

 

 

 

Grupy II (klasy IV-VI szkoły podstawowej)

 

Wydział Biologiczno-Rolniczy

ul. Zelwerowicza 9 (Zalesie)

Budynek D9 sala 339 (III piętro)

Temat zajęć: „Podwodny świat owadów”

dr Aneta Bylak

900 –   1000  grupa  IIa i IIc

1030 – 1130 grupa IIb

 

 

Grupy III (klasa VII SP, klasy II-III gimnazjum)

 

Pozawydziałowy Instytut Biotechnologii,

ul. Pigonia 1

Budynek A0, skrzydło B2, sala 74 (parter)

 

Temat zajęć: ”Analiza jakościowa wybranych kationów i anionów”

 

 

900 – 1000   grupa IIIa, IIIc

1000 – 1100 grupa IIIb, numery 1-17

1100 – 1200 grupa IIIb, numery 18-34

1200 – 1300 grupa IIIb, numery 35-51

 

 

GRUPA III B

 

GODZINA 1000

1 BARAN MICHAŁ
2 BATOR LUCJAN
3 BEDNARZ KORNEL
4 BIAŁEK PIOTR
5 CIESZYŃSKI KACPER
6 DĘBSKA ALEKSANDRA
7 DUDA MICHAŁ
8 DZIUSZYŃSKA KINGA
9 GOLIS WIKTOR
10 GRUDYSZ KAROLINA
11 GRZESIK KATARZYNA
12 HALIGOWSKI MICHAŁ
13 JASIŃSKI KAMIL
14 JASIŃSKA NATALIA
15 KOCÓJ DOMINIK
16 KONIECZNY PATRYK
17 KONTEK SYLWIUSZ

GODZINA 1100

18 KURDZIEL DARIA
19 KURDZIEL MARTYNA
20 KURDZIEL NATALIA
21 KURDZIEL WERONIKA
22 LIS MARCELINA
23 LIS DOBROMIŁA
24 LORENS ALEKSANDRA
25 MARZĘCIAK JOANNA
26 MIKUŁA LUDWIK
27 NARÓG KAROLINA
28 NARÓG MARTA
29 NIŻNIK WERONIKA
30 OKOŃSKI FRYDERYK
31 ORZECH ALEKSANDRA
32 PAKOSZ JULIA
33 PIĘTA JAKUB
34 PŁODZIEŃ WERONIKA

GODZINA 1200

35 ROŻEK OLIWIA
36 SCHONTAG MARITA
37 SKIBA DAWID
38 SZCZYGIEŁ KACPER
39 SZELA ALICJA
40 SZPAK ALEKSANDRA
41 ŚLIŻ KASJAN
42 UJDA FILIP
43 UNGIERT BARTŁOMIEJ
44 URBAN MILENA
45 URBAN WERONIKA
46 URBANIAK BERNADETA
47 WOJTOWICZ ALEKSANDRA
48 WOLNY FILIP
49 ZALEPIŃSKA ANDŻELIKA
50 ZIELIŃSKA JULIA
51 ZWOLIŃSKA WIKTORIA