REKRUTACJA NA MAŁY UNIWERSYTET RZESZOWSKI (MUR) w roku akademickim 2021/2022

23 listopada 2021

Szanowni Państwo

MUR – Mały Uniwersytet Rzeszowski wznawia swoją działalność. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do studiowania z nami! MUR rozwija ciekawość, propaguje edukację i zachęca do poznawania świata.

Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 7 – 12 lat, tj. uczniowie klas I-VI szkół podstawowych (baza elektroniczna zezwoli na zapisanie także uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat) oraz młodzież w wieku 13 – 15 lat, tj. klasy VII-VIII szkół podstawowych.

Zapisy uczestników prowadzone będą wyłącznie przez Internet.

Formularz rejestracyjny będzie aktywny na stronie internetowej MUR (REJESTRACJA) od 29 listopada 2021 r. od godziny 8:00 do 31 grudnia 2021 r. do godziny 18:00.

Studenci MUR zostaną wyłonieni w procesie losowania spośród osób, które zapisały się w bazie elektronicznej. Zajęcia będą odbywać się w trzech grupach wiekowych:

uczniowie klas I-III szkoły podstawowej

uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej

uczniowie klasy VII-VIII szkoły podstawowej

Każda z dużych grup ma liczyć ok. 60 osób.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia MUR wszystkich, którzy chcą się przekonać, że nauka nie musi być nudna!