KOMUNIKAT: ODWOŁANIE INAUGURACJI I PIERWSZYCH ZAJĘĆ

25 stycznia 2022

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, członków Państwa rodzin, a także pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego, w związku z bardzo dynamicznie wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19, odwołujmy uroczystą inaugurację roku akademickiego 2021/2022 na Małym Uniwersytecie Rzeszowskim (w tym pierwsze zajęcia akademickie) zaplanowaną na 29 stycznia 2022 r. Odwołane zostają także zajęcia przypadające na 5 lutego 2022 r., a materiał na nie zaplanowany zostanie zrealizowany w marcu br.

Kolejne spotkanie, przypadające na 5 marca 2022 r., planujemy przeprowadzić w kontakcie bezpośrednim, w budynkach UR, jeśli tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna. Jeśli pozostanie ona niesprzyjająca, zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Informacje w tym zakresie będą publikowane na stronie internetowej UR.

dr hab. Elżbieta Rokosz, prof. UR

Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia