23 marca – ZAJĘCIA MUR na WYDZIALE MEDYCZNYM

15 marca 2019

W dniu 23 marca (sobota) zajęcia Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędą się na Wydziale Medycznym.

UWAGA:

Studenci MUR są podzieleni według klas, do których uczęszczają tj.

klasy I – III SP

klasy IV-VI SP

klasy VII -VIII SP i III gimnazjum

Należy odszukać numer
rejestracyjny Uczestnika na listach publikowanych poniżej
 i pamiętać, że każdego miesiąca na danym wydziale Uczestnik
może znajdować się w innej grupie
 lub przeczytać komunikat uważnie.

 

MUR -  kl. I –III

 

Lp.

 

Nr
rejestr.

1

Grupa Ia 1

 

godz. 9.00 – 10.00

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

 

Temat zajęć:

„ABC Zdrowego odżywiania. Smacznie, zdrowo, kolorowo”

 

Prowadzący: dr Edyta Łuszczki

Sala: 224 (II piętro)

 

272

2

616

3

98

4

200

5

9

6

96

7

39 

8

619

9

524

10

299

11

121

12

336

13

148

14

269

15

51

16

568

17

590

18

513

19

Grupa Ia 2

 

godz. 9.00 – 10.00

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

 

Temat zajęć:

„ABC Zdrowego odżywiania. Smacznie, zdrowo, kolorowo”

 

Prowadzący: mgr Aneta Sokal

Sala:122 (I piętro)

 

221

20

503

21

219

22

339

23

11

24

22

25

438

26

55

27

576

28

607

29

611

30

151

31

371

32

298

33

145

34

291

35

655

36

83

 

 

 

Lp.

 

Nr
rejestr.

 

1

Grupa

 

Ib 1

 

godz. 9.00- 11.00

 

 

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

 

Temat zajęć: „Dzieci Ratują Życie”

Prowadzący:  mgr Krystyna Woźniak, dr n o zdr Edyta
Niemczyk, Dominika Piękoś

Sala 107,110,118,119 ( I pietro)

godz. 9.00 – 10.00

 

Temat zajęć: ,,Szpital Pluszowego Misia’’

Prowadzący:  dr Dorota Ozga, Anna Ciesielka,
Paulina Pisaniak  

Sala 226,221,214,210 ( II pietro)

godz. 10.00 – 11.00

677

 

2

152

 

3

147

 

4

394

 

5

254

 

6

523

 

7

95

 

8

344

 

9

667

 

10

441

 

11

206

 

12

372

 

13

52

 

14

46

 

15

583

 

16

551

 

17

566

 

18

602

 

19

185

 

20

459

 

21

390

 

22

53

 

23

340

 

24

341

 

25

690

 

26

669

 

27

368

 

28

532

 

29

698

 

30

672

 

31

235

 

32

116

 

33

111

 

34

40

 

35

245

 

36

525 

 

37

20

 

38

Grupa

 

Ib 2

 

godz. 9.00- 11.00

 

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

 

Temat zajęć: ,,Szpital Pluszowego Misia’’

Prowadzący: dr Dorota Ozga, Paulina Pisaniak, Anna Ciesielka

Sala 226,221,214,210 ( II pietro)

godz. 9.00 – 10.00

 

Temat zajęć: „Dzieci Ratują Życie”

Prowadzący: mgr Krystyna Woźniak, dr Edyta Niemczyk

Sala 107,110,118,119 ( I pietro)

godz. 10.00 – 11.00

 

521

 

39

108

 

40

264

 

41

567

 

42

660

 

43

692

 

44

500

 

45

257

 

46

114

 

47

258

 

48

79

 

49

402

 

50

401

 

51

599

 

52

375

 

53

278

 

54

229

 

55

54

 

56

101

 

57

507

 

58

143

 

59

549

 

60

328

 

61

458

 

62

688

 

63

471

 

64

472

 

65

436

 

66

189

 

67

376

 

68

686

 

69

495

 

70

43

 

71

319

 

72

496

 

73

141

 

74

227

 

 

 

Dzieci
podzielone zostaną w Punkcie Rejestracyjno-Informacyjnym na 2 grupy
warsztatowe. Każda z grup będzie uczestniczyć we wszystkich powyższych
zajęciach. Studenci UR będą przeprowadzać dzieci między kolejnymi zajęciami.

MUR
-  kl. IV-VI

 

Lp.

 

Nr
rejestr

1

Grupa IIa 1

 

godz. 9.00 – 11.00

 

Miejsce zajęć:

Uniwersytet
RzeszowskiUl.
Pigonia 1,

Budynek A0, holl (parter)

 

Temat zajęć: „Złap równowagę”.

Prowadzący: dr Daniel Szymczyk, dr Joanna Baran

godz. 9.00 – 9.40

 

Temat zajęć:„Fizjoterapia drogą do zdrowia.”

Prowadzący: dr Aneta Weres, dr Ewelina Czenczek-Lewandowska

godz. 9.40 – 10.20

 

Temat zajęć: „Wózek – przyjaciel czy
konieczność?”

Prowadzący: dr Artur Sochacki, mgr Natalia
Wołoszyn

godz. 10.20 – 11.00

170

2

412

3

600

4

609

5

335

6

641

7

316

8

423

9

50

10

452

11

222

12

514

13

 

Grupa IIa 2

 

godz. 9.00 – 11.00

 

Miejsce zajęć:

Uniwersytet
Rzeszowski Ul.
Pigonia 1,

Budynek A0, holl (parter)

 

Temat zajęć: „Wózek – przyjaciel czy
konieczność?”

Prowadzący: dr Artur Sochacki, mgr Natalia
Wołoszyn

godz. 9.00 – 9.40

 

 

Temat zajęć: „Złap równowagę”.

Prowadzący: dr Daniel Szymczyk, dr Joanna Baran

godz. 9.40 – 10.20

 

Temat zajęć:„Fizjoterapia drogą do zdrowia.”

Prowadzący: dr Aneta Weres, dr Ewelina Czenczek-Lewandowska

godz. 10.20 – 11.00

85

14

 

508

15

 

509

16

 

263

17

 

593

18

 

225

19

 

196

20

 

125

21

 

171

22

 

117

23

 

280

24

 

370

25

 

Grupa IIa 3

 

godz. 9.00 – 11.00

 

Miejsce zajęć:

Uniwersytet
RzeszowskiUl.
Pigonia 1,

Budynek A0, holl (parter)

 

Temat zajęć:„Fizjoterapia drogą do zdrowia.”

Prowadzący: dr Aneta Weres, dr Ewelina Czenczek-Lewandowska

godz. 9.00 – 9.40

 

Temat zajęć: „Wózek – przyjaciel czy
konieczność?”

Prowadzący: dr Artur Sochacki, mgr Natalia
Wołoszyn

godz. 9.40 – 10.20

 

Temat zajęć: „Złap równowagę”.

Prowadzący: dr Daniel Szymczyk, dr Joanna Baran

godz. 10.20 – 11.00

369

26

 

411

27

 

410

28

 

220

29

 

182

30

 

107

31

 

580

32

 

581

33

 

128

34

 

290

35

 

578

36

 

577

Dzieci podzielone zostaną w Punkcie Rejestracyjno-Informacyjnym na
3 grupy warsztatowe. Każda z grup będzie uczestniczyć we wszystkich 3
powyższych zajęciach. Studenci UR będą przeprowadzać dzieci między kolejnymi
zajęciami

 

Lp.

 

Nr
rejestr

1

Grupa

 

IIb 1

 

godz. 9.00 – 11.00

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć: „Ratuj życie, Bądź na szczycie”.

Prowadzący: Mgr Aneta Lesiak, Mgr Krzysztof
Fudali

Sala 329 ( III pietro)

godz. 9.00 – 9.40 grupa IIb 1

 

Temat zajęć:„Higieniczne mycie rąk”

Prowadzący: Katarzyna Pociask, Anna Nowak, Sabina Szczygieł

Sala 305 ( III pietro)

godz. 9.40 – 10.20 grupa IIb 1

 

Temat zajęć: „Bandażowanie”

Prowadzący: Natalia Lichorobiec, Natalia Kuźniar

Sala 301/303 ( III piętro)

godz. 10.20 – 11.00 grupa IIb 1

 

 

67

2

383

3

469 

4

584

5

207

6

646

7

18

8

480

9

467

10

539

11

89

12

618

13

252

14

395

15

555

16

242

17

601

18

199

19

180

20

557

21

380

22

407

23

511

24

415

25

437

26

 

 

 

GrupaIIb 2

 

godz. 9.00 – 11.00

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć: „Bandażowanie”

Prowadzący: Natalia Lichorobiec, Natalia Kuźniar

Sala 301/303 ( III piętro)

godz. 9.00 – 9.40 grupa IIb2

 

Temat zajęć: „Ratuj życie, Bądź na szczycie”.

Prowadzący: Mgr Aneta Lesiak, Mgr Krzysztof
Fudali

Sala 329 ( III pietro)

godz. 9.40 – 10.20 grupa IIb2

 

Temat zajęć:„Higieniczne mycie rąk”

Prowadzący: Katarzyna Pociask, Anna Nowak, Sabina Szczygieł

Sala 305 ( III pietro)

godz. 10.20 – 11.00 grupa IIb 2

 

 

203

27

259

28

391

29

236

30

186

31

282

32

579

33

127

34

701

35

26

36

673

37

349

38

658

39

159

40

393

41

691

42

615

43

179

44

268

45

267

46

266

47

165

48

403

49

374

50

144

51

GrupaIIb 3

 

godz. 9.00 – 11.00

 

 

Miejsce zajęć:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć:„Higieniczne mycie rąk”

Prowadzący: Katarzyna Pociask, Anna Nowak, Sabina Szczygieł

Sala 305 ( III pietro)

godz.  9.00 – 9.40 grupaIIb 3

 

Temat zajęć: „Bandażowanie”

Prowadzący: Natalia Lichorobiec, Natalia Kuźniar

Sala 301/303 ( III piętro)

godz. 9.40 – 10.20 grupa IIb2

 

Temat zajęć: „Ratuj życie, Bądź na szczycie”.

Prowadzący: Mgr Aneta Lesiak, Mgr Krzysztof
Fudali

Sala 329 ( III pietro)

godz. 10.20 – 11.00 grupaIIb3

 

 

608

52

75

53

529

54

553

55

624

56

19

57

90

58

668

59

373

60

506

61

516

62

435

63

302

64

388

65

59

66

338

67

588

68

21

69

492

70

139

71

442

72

348

73

547

74

535

75

215

76

105

Dzieci
podzielone zostaną w Punkcie Rejestracyjno-Informacyjnym na 3 grupy warsztatowe
Każda z grup będzie uczestniczyć we wszystkich 3 powyższych zajęciach. Studenci
UR będą przeprowadzać dzieci między kolejnymi zajęciami.

MUR  -  kl. VII-VIII i III gimnazjum

Lp.

 

 

Nr
rejestr

1

 

Grupa IIIa

 

Miejsce zajęć g. 9.00-10.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć:

„Choroby przenoszone drogą płciową”. – wykład s. -105 (niski
parter)

Prowadzący:
dr Katarzyna Wardak, mgr Anna Pieniążek

 

Miejsce zajęć g. 10.00-11.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

Temat
zajęć: „Warsztaty z  Elektroradiologii”

Prowadzący:
mgr Aleksandra Pusz – Sapa, mgr Greta Gaweł, mgr Aneta Wojtasik, mgr Zuzanna
Bober, mgr Sylwester Stachyra, mgr Joanna Sobczyk

Pracownia Rentgenowska – G5 sala -112, -113 (I piętro)

Pracownia Tomografii Komputerowej – G5 sala 15 (parter)

Pracownia Rezonansu Magnetycznego – G5 sala 07 (parter)

Pracownia Densytometrii – G5 sala 132

(I piętro)

 

653

2

 

460

3

 

463

4

 

413

5

 

476

6

 

132

7

 

450

8

 

124

9

 

451

10

 

529

11

 

409

12

 

621

13

 

620

14

 

126

15

 

533

Studenci UR
będą przeprowadzać dzieci między kolejnymi zajęciami.

 

 

Lp.

 

Nr
rejestr

 

1

Grupa IIIb 1

 

Miejsce zajęć g. 9.00-10.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć:

„Choroby przenoszone drogą płciową”. – wykład s. -105 (niski
parter)

Prowadzący:
dr Katarzyna Wardak, mgr Anna Pieniążek

 

Miejsce zajęć g. 10.00-11.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

Temat
zajęć: „Warsztaty z  Elektroradiologii”

Prowadzący:mgr
Aleksandra Pusz – Sapa, mgr Greta Gaweł, mgr Aneta Wojtasik, mgr Zuzanna
Bober, mgr Sylwester Stachyra, mgr Joanna Sobczyk

Pracownia Rentgenowska – G5 sala -112, -113 (I piętro)

Pracownia Tomografii Komputerowej – G5 sala 15 (parter)

Pracownia Rezonansu Magnetycznego – G5 sala 07 (parter)

Pracownia Densytometrii – G5 sala 132

(I piętro)

 

77

 

2

68

 

3

470

 

4

522

 

5

682

 

6

137

 

7

100

 

8

360

 

9

345

 

10

675

 

11

456

 

12

183

 

13

491

 

14

 

440

 

15

 

204

 

16

 

468

 

17

 

540

 

18

 

Grupa  IIIb 1

 

Miejsce zajęć g. 9.00-10.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć:

„Choroby przenoszone drogą płciową”. – wykład s. -105 (niski
parter)

Prowadzący:
dr Katarzyna Wardak, mgr Anna Pieniążek

 

Miejsce zajęć g. 10.00-11.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

Temat
zajęć: „Warsztaty z  Elektroradiologii”

Prowadzący:
mgr Aleksandra Pusz – Sapa, mgr Greta Gaweł, mgr Aneta Wojtasik, mgr Zuzanna
Bober, mgr Sylwester Stachyra, mgr Joanna Sobczyk

Pracownia Rentgenowska – G5 sala -112, -113 (I piętro)

Pracownia Tomografii Komputerowej – G5 sala 15 (parter)

Pracownia Rezonansu Magnetycznego – G5 sala 07 (parter)

Pracownia Densytometrii – G5 sala 132

(I piętro)

 

575

 

19

 

565

 

20

 

241

 

21

 

197

 

22

 

88

 

23

 

439

 

24

 

559

 

25

 

560

 

26

 

236

 

27

 

235

 

28

 

187

 

29

 

454

 

30

 

284

 

31

 

283

 

32

 

362

 

33

 

702

 

34

 

680

 

35

 

Grupa  IIIb 1

 

Miejsce zajęć g. 9.00-10.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G4 (szary)

 

Temat zajęć:

„Choroby przenoszone drogą płciową”. – wykład s. -105 (niski
parter)

Prowadzący:
dr Katarzyna Wardak, mgr Anna Pieniążek

 

Miejsce zajęć g. 10.00-11.00:

Przyrodniczo-Medyczne
Centrum Badań Innowacyjnych (UR)

ul.
Warzywna 1a – budynek G5 (czarny)

Temat
zajęć: „Warsztaty z  Elektroradiologii”

Prowadzący:
mgr Aleksandra Pusz – Sapa, mgr Greta Gaweł, mgr Aneta Wojtasik, mgr Zuzanna
Bober, mgr Sylwester Stachyra, mgr Joanna Sobczyk

Pracownia Rentgenowska – G5 sala -112, -113 (I piętro)

Pracownia Tomografii Komputerowej – G5 sala 15 (parter)

Pracownia Rezonansu Magnetycznego – G5 sala 07 (parter)

Pracownia Densytometrii – G5 sala 132

(I piętro)

 

36

 

36

 

33

 

37

 

674

 

38

 

428

 

39

 

363

 

40

 

286

 

41

 

198

 

42

 

640

 

43

 

671

 

44

 

297

 

45

 

570

 

46

 

142

 

47

 

329

 

48

 

515

 

49

 

56

 

50

 

15

 

51

 

237

 

52

 

226

 

Po
wykładzie dzieci zostaną podzielone na 3 grupy warsztatowe. Każda z grup będzie
uczestniczyć we wszystkich 4 powyższych zajęciach. Studenci UR będą
przeprowadzać dzieci między kolejnymi zajęciami.

 

 

UWAGA: Wszelkie zapytania odnośnie podziałów grup proszę kierować do
Koordynatora MUR z Wydziału Medycznego – dr Joanna Baran, mail: jbaran@ur.edu.pl